Dokumentumok

Az intézmény a közfeladat ellátásával kapcsolatos alapvető információit az Oktatási Hivatal  honlapján keresztül elérhető KIR szakrendszerbe történő feltöltéssel teljesíti.

A lenti linkekre kattintva töltheti le iskolánk dokumentumait:

Nyitva tartás, felügyelet:

Az intézmény naponta 7 órától 18 óráig tart nyitva.

A tanulók felügyeletét reggel 7 órától biztosítjuk. Délután az egyéb foglalkozásokat követően is biztosított a felügyelet az utolsó tanuló iskolából történő távozásáig, de legkésőbb 18 óráig. A felügyeletet beosztott pedagógus és/vagy pedagógiai asszisztens látja el.

Képi, hangfelvételek készítése az intézményben:

Az intézménybe való belépéssel, és/vagy az intézménybe történő beiratkozással a szülők/gondviselők, diákok és az intézmény területére belépő természetes személyek hozzájárulnak az iskola területén és azon kívül biztosított programjain, továbbá a különböző területeken/versenyeken eredményeket elérő diákokról hang és/vagy kép, videófelvételek készüljenek, melyek az intézmény honlapján, Facebook oldalán, vagy az intézmény egyéb fórumain, média megjelenési lehetőségein nyilvánosságra hozhatók! (Jelen előírás vonatkozik a médiák által készített felvételekre is.) Minden természetes személy – az iskola területére való belépésével – feltétel nélküli hozzájárulását adja a felvételek fent ismertetett módon történő nyilvánosságra hozásához! Amennyiben a fenti szabályt bármely személy nem fogadja el, azt az intézmény igazgatójához külön, írásban benyújtott nyilatkozatban jelezheti, amit az intézmény vezetője ellenjegyzésével igazol! ez utóbbi esetben (az ellenjegyzést követő időszakban) a nyilatkozatban érintett természetes személy nem szerepelhet a felvételeken, vagy amennyiben ez technikai okok miatt nem kivitelező a felvételeken a felismerhetőséget meg kell akadályozni (pl. kitakarással). Az előzőekben leírtaktól függetlenül az iskola területén bármely személy (beleértve a tanulókat is), csak külön engedéllyel készíthetnek hang és/vagy videófelvételt!