VIDEÓBAN...

Tekintse meg intézményünket bemutató filmet és iskolánk dalát!

Tekintse meg iskolánkról és programjainkról készült fotóinkat!

Tekintse meg Facebook információs oldalunkat!

ELÉRHETŐSÉG

Kapcsolatba szeretne lépni velünk? Kattintson ide!

COVID elleni oltás igénylése.

Tisztelt Szülők !

A kormány döntése értelemében 2021. augusztus 30-31-én az iskolában kerül sor azon 12-18 éves tanulók COVID elleni védőoltására, akik legkésőbb augusztus 31-ig betöltik, ill. betöltötték a 12. életévüket. Az oltás felvétele önkéntes. Azok a szülők, akik gyermekük részére oltást igényelnek, jelezzék E-mailben az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen, az alábbiak szerint: Az üzenet tárgyához írják be "oltás" , üzenetként írja be gyermeke nevét (aki részére az oltást igényelni szeretné) és osztályát. Üzenetét küldje el legkésőbb augusztus 2-ig. (Akadályoztatás esetén jelentkezhet telefonon is, minden nap 9-11 óra közötti időpontban július 28-tól, augusztus 2-ig a 06-30-9577884-es telefonszámon.)

Ujvári Tomor